Veiklos sritys

Ekonomiškas LED interjero bei lauko apšvietimas
LED technologijų, LED šviestuvų ir apšvietimo valdymo sistemų panaudojimas leidžia sumažinti apšvietimui išlaidas 10-20 kartų (lyginant su kaitrinėmis lempomis). Tai ypatingai aktualu lauko apšvietimui, projektuojant individualių namų, pastatų bei teritorijų apšvietimą. Tinkamai parinkta ir sumontuota apšvietimo sistema padidina pastato ir jo prieigų saugumą, ypatingai kai lauko apšvietimas kombinuojamas su apsaugos sistemos elementais, vaizdo stebėjimo sistema.
LED įvairių spektrų bei spalvų apšvietimo elementai leidžia juos sumontuoti į įprastinio tipo šviestuvus, taip supaprastinamas morališkai ir fiziškai pasenusių šviestuvų keitimas naujais LED šviestuvais. Taip pat LED šviestuvai su maitinimo stabilizatoriais turi skaičiuojamą 60000-100000 val. resursą (šviesos intensyvumo sumažėjimas iki 70%.), taip sumažėja eksploataciniai kaštai keičiant perdegusias kaitrines bei liuminescensinio tipo lempas.
Taip pat konsultuojame apšvietimo klausimais, atliekame apšviestumo skaičiavimą, šviestuvų parinkimą, atliekami apšvietimo sistemų projektai bei montavimo darbai.
Vidaus bei lauko elektrotechnika
Rengiame pastatų elektrotechnikos, apšvietimo, skirstomojo tinklo projektus.
Elektros prisijungimo projektai ruošiami pagal Elektros tinklų išduotas technines sąlygas. Užsakovui padedame suskaičiuoti projektuojamojo pastato bei jų sistemų galią, kurios reikia prašyti iš elektros energijos tiekėjo.
Projektus deriname su Elektros tinklais, valstybės bei savivaldybės institucijomis. Atliekame suprojektuotų sistemų įrengimo darbus, taip pat užsakovo pageidavimu atliekame projekto dalies vykdymo bei darbų priežiūrą.
Patalpų apsaugos signalizacija. Vaizdo stebėjimo sistemos. Įeigos kontrolė
Kombinuota apsaugos sistema, sauganti tiek išorinius, tiek vidinius pastatų ruožus, užtikrina didžiausią saugumą. Dėl efektyvumo rekomenduojame prijungti objektus su įrengta apsaugine signalizacija prie organizacijų, atliekančių objektų saugojimą, GSM, radijo siųstuvu. Taip užtikrinamas greitas bei saugus signalo perdavimas saugos tarnybai, ir atitinkamai, greitas saugos komandos atvykimas į objektą.
Apsaugos sistemą papildo vaizdo bei įeigos kontrolės sistemos. Jos kartu su patalpų apsaugos sistema padidina saugumo sistemos patikimumą, įvykių fiksavimo, peržiūros bei įvykių atkūrimo galimybes. Kai kuriais atvejais vaizdo sistemos galimybės yra net lankstesnės nei apsauginė signalizacija, ir duodančios nepaprastai daug vaizdinės informacijos.
Gaisro signalizacija. pastatų ir statinių priešgaisrinė automatika
Gaisro signalizaciją privaloma įrengti patalpose, kurios nurodytos teisės akte „Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos. Projektavimo ir įrengimo taisyklės“. Ji yra neatsiejama statinio inžinerinė sistema. Projektuojame ir įrengiame gaisro signalizaciją, statinio priešgaisrinę automatiką
Pastato valdymo sistemos
Reikalingos pastato energetiniams resursams valdyti, optimaliai naudoti. Apima apšvietimo, elektrotechnikos, vėdinimo, šildymo, kondicionavimo sistemas. jos apjungiamos ir vieningu protokolu valdomos iš vietinės arba nuotolinės darbo stoties (personalinio kompiuteriu su specialia sąsaja).
Elektroninių ryšių tinklai. Įgarsinimo, audio-video sistemos
Atliekame ryšių, kompiuterinio tinklo bei sistemų projektavimo bei įrengimo darbus. Foninis įgarsinimas prekybos centrams, skyriams, video sistemos. Konsultacijos audio įgarsinimo įrangos, namų kino klausimais, įrangos parinkimas.
Konsultacijos projektuojant bei įrengiant sistemas
Projektų bei vykdomų statybos darbų priežiūra

Į pradžią